SON DAKİKA

Hizmetlerimiz

Bingöl Net ekibi olarak sizlere sunabileceğimiz bir takım hizmetlerimiz bulunmaktadır.
Sosyal Medya Danışmanlık ve Tanıtım: Günümüzde internet kullanıcısı olup da sosyal medya (Facebook, Twitter, Instagram) kullanmayan kişi yoktur. Bu yüzden kişi yada kuruluşlar sosyal medyada yer aldıkları konuma ve sosyal medyada ki bilinirliklerine göre değer kazanırlar. Bu sebepten dolayı, kişi, kurum veya kuruluşların sosyal medyada tanıtımlarını sağlayıp kitlelere kolay bir şekilde ulaşmasını sağlamanın önemine inanıyoruz.
Web site editörlüğü ve içerik üretimi: Her türlü web sitenizin editörlüğünü yapıp, siteleriniz için içerik üretimi yapabiliriz.
YouTube Hizmetleri: Kişi yada kuruluşunuzun YouTube’ta bir kanalının olmasını ve bu kanaldan en iyi şekilde yararlanmak mı istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz.
Reklam/Tanıtım Hizmetleri: Firmanızın yada işletmenizin reklamını mı yapmak istiyorsunuz? Web adresimiz ve sosyal medya hesaplarımız tam da buna uygun ortamlar.
Web Sitesi ve Blog Tasarımı: Adınıza yada işletmenize ait bir web sitesi yada blog açmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Her türlü kişisel veya kurumsal sitenizi hazırlayıp teslim ediyoruz.
İletişim: Bize ulaşabileceğiniz kanallar:
Mail: bingolnetcom@gmail.com
Twitter.com/BingolNet
Fecebook.com/BingolNet
Instagram.com/BingolNet
 

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat