VRF Klima

Hakkımızda

VRF Klima Satış ve Servis Merkezi – Türkiye Geneli Hizmet

VRF Klima, Türkiye’deki VRF klima satış ve servis merkezlerini bir araya getiren iklimlendirme platformudur. 81 ilde firmaların, kişi ve kuruluşların ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur. İklimlendirme sektörü deneyimi olan VRF merkezleriyle birlikte, geniş araç filosu, Türkiye genelinde satış ve servis ağı sayesinde aynı gün ücretsiz keşif hizmeti vererek her mekan için en doğru klima modelinin alınmasını sağlamakta ve yıllarca sorunsuz şekilde klima kullanımı yaratan satış sonrası servis hizmetleri sunmaktadır.

Alanında uzman satış ekipleriyle aynı gün ücretsiz keşif ile ihtiyacınız olan klimayı belirlemekte, en iyi fiyat garantili satış yapmakta, kullanım sırasında da bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuz şekilde karşılamaktadır. 
 
Hizmet Politikamız

Dünyada ve Türkiye’de en çok kullanılan klima markalarını müşterilerimize sunmak, hızlı ve çözüm odaklı satış öncesi ve sonrası destek vermek, garantili teslimat ve uygun ödeme seçenekleri sağlamak hizmet politikamızdır.

Kalite Anlayışımız

Her daim en yeniyi takip etmek ve ileri teknoloji klimaları müşterilerimizle buluşturmak, kadromuzun bilgi ve becerilerini geliştirerek müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, gelişmek ve yenilenmek kalite anlayışımızdır.
 
Vizyonumuz & Misyonumuz

Misyonumuz; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en hızlı şekilde karşılık vermek; güvenli, tasarruflu, sağlıklı ve çevre dostu, yüksek performanslı en iyi klima markalarını Türkiye’nin her yerine ulaştırmaktır. Vizyonumuz:

Satış ve serviste eksiksiz hizmet vermek,
Profesyonel çözümler üretmek,
Dünya standartlarında kalite sunmak,
Sektörü geliştirmek ve büyütmektir.
 
İklimlendirme Bizim İşimiz!

Klima hizmetlerinde üstün başarı göstererek aldığımız satış ve servis ödüllerinin ışığında genç, dinamik, güler yüzlü uzman kadromuz ve tam donanımlı araç filomuz ile Türkiye genelindeki satış ve servis ağımızla hizmet vermeye hız kesmeden devam ediyoruz. Klima satış ve servis süreçlerinde hızlı, etkili ve sonuç odaklı çözümler sunarak sektörümüzü geliştirmek için çalışıyoruz. İş ahlakını ön planda tutarak müşterilerimiz tarafından tercih edilen ve güvenilen bir marka olmaya devam ediyoruz. Gelin, siz de ailemizin bir parçası olun…    http://www.vrfklima.com.tr/

Firma YetkilisiUmut Güloğlu
Yetkili Telefon05495803098
Telefon2126608131
Faks0212 660 69 50
Web Sitesihttp://www.vrfklima.com.tr/
E-Postavrfklimacomtr@gmail.com
Firma AdresiKartaltepe Mahallesi Alpay İzer Sokak No: 4 Bakırköy – İSTANBUL
İl / İlçeİstanbul
SektörlerHizmet
Bu firma 12 Mart 2018 - 15:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

SON EKLENEN FİRMALAR

UA-99586555-1