Mobilyam İnegöl’den

TÜRKİYE’NİN ÖNCÜ E-MOBİLYA MAĞAZASI ‘com.tr’ OLDU!

Kıymetli dostlar; 2010 yılı son baharında büyük bir heyecanla başladığımız online mobilya satışıyla şimdiye kadar sizlere İnegöl Mobilyasını en ekonomik ve en kaliteli bir şekilde ulaştırdığımız inancındayız.

Türkiye’nin Mobilya Başkent’i İnegöl’de üretilen panel ve yumuşak grup tüm mobilya çeşitlerini siz kıymetli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla ulaştırmak ve daha kurumsal oluşuma kavuşmak amacı ile şirketimiz yeni bir yapılanmaya girmiştir.

mobilyaminegolden.com.tr İnegöl’de üretilen, Yatak Odası, Yemek Odası, Modern ve Avangarde Koltuk Takımları, Köşe Koltuk Takımları, Genç Odası Takımları, Aksesuarlar ve Mobilyaya dair çeşitli ev gereçlerini online satışa sunar.

Türkiye’nin Mobilya Üretim Merkezi olarak kabul edilen İnegöl‘de ekonomikorta segment ve lüks olmak üzere çok çeşitli Mobilya Modelleri üretilmektedir. Üretilen Mobilyalar ise yurdun dört bir yanına sevk edilerek perakende mobilya satış mağazalarında satışa sunulmaktadır. Biz de Mobilyam İnegölden.com.tr olarak İnegöl’de yüzlerce hatta binlerce mobilya firmasının ürettiği yatak, yemek, koltuk vb. ürünlerin bir kısmını Online Mağazamızda satışa sunmaktayız.

Şimdiye kadar olduğu gibi, mağaza giderlerini ortadan kaldırarak tüketiciye sunduğumuz İnegöl Mobilya Modellerini2017 sezonunda da daha ekonomik fiyatlarla sunmaya devam edeceğiz.

2017 sezonunda Kaliteli Mobilyayı Ucuza ve ücretsiz teslimat imkanıyla sunmaya devam ederken, İnegöl’e uzak olan bölgelerede İnegöl’e yakın illerde olduğu gibi ücretsiz montaj hizmeti vermeye çalışacağız.

İnegöl’de gün; mobilya ile başlar, mobilya ile biter. İyi alışverişler…

mobilyaminegolden.com.tr Türk Patent Enstitüsü tarafından patentli olan bir İnegöl Mobilyaları Online Satış Sitesidir.

Firma YetkilisiÖnder Özdede
Yetkili Telefon5467157616
Telefon+905467157616
Faks5467157616
Web Sitesihttp://www.mobilyaminegolden.com.tr/
E-Postahizmet@mobilyaminegolden.com.tr
Firma AdresiAğaç işleri sanayi sitesi13.Mobilya Sk. No:48 inegöl/Bursa
İl / İlçeİl ve İlçe Belirtilmemiş.
SektörlerDiğer
Bu firma 29 Ocak 2018 - 22:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

SON EKLENEN FİRMALAR

UA-99586555-1