SON DAKİKA

DEVA Partisi İl Başkanlığı’na Yoğun Başvuru

Bingöl yerel siyasetinde korona sonrası hareketlenmesi bekleniyor. Deva Partisini kuran Ali Babacan’ın partisiyle ilgili medyada pekte yer bulamayan bazı bilgiler var. Partinin Bingöl İl Başkanlığı için Bingöl’de çok sayıda başvuru olduğu öğrenildi.

Bu haber 11 Mayıs 2020 - 10:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl yerel siyasetinde korona sonrası  hareketlenmesi bekleniyor. Deva Partisi’ni kuran Ali Babacan’ın partisiyle ilgili medyada pekte yer bulamayan bazı bilgiler var. Partinin Bingöl İl Başkanlığı için Bingöl’de çok sayıda başvuru olduğu öğrenildi.

Ali Babacan’ın kurduğu DEVA Partisi Koronavirüs salgınının başladığı günlerde kurulmasıyla siyaset sahnesinde pek görülemedi. Uzun bir süredir beklenen partiyle ilgili son gelişmeler siyaset arenasını ısıtacak türden. Parti kaynaklarından edinilen bilgiye göre Ali Babacan’ın Deva Partisi’ne yönelik ilgi artarak devam ediyor.

Her ne kadar medya yer vermiyor olsa da sosyal medyada aktif bir siyaset yürüten Ali Babacan ve Deva Partisi’ne Bingöl İl Başkanlığı için çok sayıda kişinin başvuru yaptığı öğrenildi.

DEVA Partisi Bingöl kurucu İl Başkanlığı için başvuran isimler ise öyle yabana atılacak gibi değil. Siyaseten yıpranmamış ama siyasi etkileri yüksek genç isimlerin de başvuru yaptığı DEVA Partisi İl Başkanlığı için parti yönetimi tarafından titiz bir çalışma yürütülüyor.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat