beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Bahadır, Yem Bezelyesi Ekim Alanını Gezdi

Bingöl İl Tarım ve Orman Müdürü Burhan Bahadır saha denetimlerine devam ediyor. Bahadır, Bingöl’de ilk defa çiftçi şartlarında yetiştirilen Yem Bezelyesi ekim alanını gezdi.

Bu haber 06 Mayıs 2020 - 9:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl İl Tarım ve Orman Müdürü Burhan Bahadır saha denetimlerine devam ediyor. Bahadır, Bingöl’de ilk defa çiftçi şartlarında yetiştirilen Yem Bezelyesi ekim alanını gezdi.

Koronavirüs günlerinde gıda arzında bir sorun yaşanmaması için Bingöl İl Tarım ve Orman Müdürü Burhan Bahadır saha denetimlerine devam ediyor. İncesu Köyü’ndeki seraları inceleyen İl Müdürü Bahadır, ardından koyun yetiştiricileriyle görüştü. Sonrasında ise Yerli Tohumların Çoğaltılıp Yaygınlaştırılması Projesi kapsamında ürettikleri tohumları kontrol eden Bahadır, kuru tarım arazileri için çok değerli olan ve Bingöl’de ilk defa çiftçi şartlarında yetiştirilen Yem Bezelyesi ekim alanlarını gezerek denetimi sonlandırdı.

Windows 10 Enterprise

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat