SON DAKİKA

Tunceli’de 1 Korona Virüsü Vakası Var

Tunceli Valiliği dün yaptığı açıklamada son hastanın da taburcu edildiğini korona virüsü tedavisi gören hasta kalmadığını belirtirken, bugün yeni bir vaka tespit edildiğini açıkladı.

Bu haber 24 Nisan 2020 - 12:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Dün Tunceli’de korona virüsü teşhisi konulan 8 hastanın tamamının taburcu edildiği, böylece kentte teşhis edilen korona virüsü vakası kalmadığını bildiren Tunceli Valiliği bugün yeni 1 vakanın tespit edildiğini açıkladı.

Tunceli Valiliği’nden yapılan açıklamada “Sevgili Tuncelili Hemşehrilerimiz; Dün bu vakitler 8 pozitif vakamızın 8’inin de taburcu olduğunu yazmıştık. Bugün maalesef 1 pozitif vakamız çıktı. Toplam vaka sayımız 9 (8 taburcu, 1 tedavisi devam ediyor) oldu. REHAVET OLMAMALI. Alınan kararlara titizlikle uyalım” denildi.

Tunceli Valiliği dün ise şu açıklamayı yapmıştı: “Şu ana kadar Tunceli’de tespit edilen 8 pozitif vakamızdan;7 hastamız önceki hafta taburcu olmuşlardı. Az önce kalan 1 hastamız da taburcu oldu.Böylece iyileşip,taburcu olan hasta sayımız 8 şükür. Başhekimimiz nezdinde sağlık çalışanlarımızı tebrik ediyoruz.”

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat