SON DAKİKA

Ak Parti’den İstifa Etti, Gelecek Partisi’ne Geçti

Önceki dönemlerde Ak Parti’den milletvekilliğine aday adayı olan Cemal Eğin’in Ak Parti’den istifa edip, Gelecek Partisi’ne geçtiği öğrenildi.

Bu haber 23 Nisan 2020 - 18:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Önceki dönemlerde Ak Parti’den milletvekilliğine aday adayı olan Cemal Eğin’in Ak Parti’den istifa edip, Gelecek Partisi’ne geçtiği öğrenildi.

Eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu’nun kurduğu Gelecek Partisi teşkilatlanma çalışmalarını sürdürürken, çok sayıda Ak Partilinin de istifa edip Davutoğlu’nun partisine geçmesi dikkat çekiyor.

Son olarak Bingöllü iş adamı Cemal Eğin’in Ak Parti’den istifa edip Gelecek Partisi’ne geçtiği öğrenildi. Eğin, uzun zamandır sosyal medya hesaplarından Ak Parti’nin politikalarına eleştiriler yöneltiyordu. Bu açıdan Gelecek Partisi’ne geçişi sürpriz olmadı.

“Meydan Okuyoruz, Geleceğimiz Hayırlı Olsun”

Öte yandan, Cemal Eğin’in sosyal medya hesaplarında ki biyografi bölümüne “Gelecek Partisi Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı” bilgisine yer verdiği görülürken, yine sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: “Yıkmak kolay, yapmak zordur! Terk edilen her değeri tekrar yaşatacak, yıpratılan her kuruma yeniden itibar kazandıracak, tasfiye edilmeye çalışılan her geleneği aslına ve zamanın ruhuna uygun şekilde bir kez daha ihya edeceğiz. “Meydan okuyoruz” GELECEĞİMİZ HAYIRLI OLSUN”

Ak Parti’den Transferlerle Parti Teşkilatlanıyor

Ülke genelinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Davutoğlu öncülüğündeki Gelecek Partisi Bingöl İl Başkanlığı’na da eski Ak Partili bir isim olan Muhittin Ağırbaş atanmıştı. Partinin yönetim kademesi ve yerel teşkilatlarında yer alan hemen hemen tüm isimlerin Ak Parti’de siyaset yapan isimlerden olması dikkat çekiyor.

Öte yandan, Cemal Eğin daha önce verdiği demeçlerde Ak Parti’den önce Büyük Birlik Partisi’nde de siyaset yaptığını belirtmişti.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat