SON DAKİKA

Bingöl’e Dışarıdan İl Müdürleri Atandı

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne Mahmut Danayiyen atanırken, Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne de vekaleten görevi sürdüren Rahmi Güney asaleten atandı.

Bu haber 21 Nisan 2020 - 7:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne Mahmut Danayiyen atanırken, Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne de vekaleten görevi sürdüren Rahmi Güney asaleten atandı.

Erdal Arıkan’ın 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Bingöl Belediye Başkanı olarak seçilmesinin ardından boşalan Bingöl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine, daha önce Aksaray ve Antalya’da KYK İl Müdürlüğü görevi yapan Mahmut Danayiyen atandı.

Danayiyen’in, önümüzdeki günlerde Bingöl’e gelerek Gençlik ve Spor İl Müdürü görevini vekâleten yürüten Ali Rıza Akarca’dan görevi devralması bekleniyor.

MİLLİ EĞİTİME ASALETEN ATAMA

Öte yandan daha önce Kadri Engin’den alınarak Rahmi Güney’e vekaleten verilen Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğuna da asaleten atama yapıldı. Cumhurbaşkanlığı kararı ile Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine Rahmi Güney asaleten atandı.

SİYASİLERİN ATAMALARDAKİ ROLÜ TARTIŞILIYOR!

Geçtiğimiz günlerde Bingöl Müftüsü de değişmiş, yeni müftü de il dışından atanmıştı. Peşpeşe yaşanan bu görev değişimleri Bingöl’de pek çok kişinin tepkisine sebep olurken, özellikle siyasilerin bu atamalardaki rolü tartışılıyor.

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat