beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

78 Yaşındaki Kimsesiz Adama Valilik Sahip Çıktı!

Bingöl’ün Karlıova ilçesinde kalacak yeri olmadığı öğrenilen 78 yaşındaki Kemal Aydın’a Bingöl Valiliği sahip çıktı.

Bu haber 16 Nisan 2020 - 17:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün Karlıova ilçesinde kalacak yeri olmadığı öğrenilen 78 yaşındaki Kemal Aydın’a Bingöl Valiliği sahip çıktı.

Koronavirüs ile mücadele kapsamında ülke genelindeki tüm illerde oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grupları yardıma muhtaç insanlara yardım etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Bingöl’de de koronavirüs tedbirleri kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşlara Bingöl Valiliği bünyesinde kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu sahip çıkıyor.

Son olarak Karlıova’da kalacak yeri olmadığı öğrenilen 78 yaşındaki Kemal Aydın’a yardım elini uzatan Vefa Sosyal Destek Grubu, yaşlı adamı Bingöl merkeze getirerek bir misafirhaneye yerleştirdi. Aydın’ın tüm ihtiyaçları Bingöl Valiliği tarafından karşılanacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Bingöl Valiliği, “COVID-19 ile mücadele kapsamında; kalacak yeri ve bakacak kimsesi olmayan 79 yaşındaki Kemal Aydın amcamız, tüm ihtiyaçları Valiliğimizce karşılanmak üzere, Vefa Sosyal Destek Gruplarımızca Karlıova’dan alınarak ildeki bir misafirhaneye yerleştirildi” ifadelerine yer verdi.

Öte yandan, Karlıova’da kimsesiz olduğu için Vefa Sosyal Destek Grubu’nun ulaştığı 78 yaşındaki Kemal Aydın’ın bugüne kadar geçimini nasıl sağladığı, kimin yanında kaldığı konusunda bir bilgi paylaşılmadı.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat