beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Valilikten Ücretsiz Maske Açıklaması

Vatandaşların en çok merak ettiği konu ile ilgili açıklamayı Bingöl Valiliği yaptı.

Bu haber 14 Nisan 2020 - 9:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vatandaşların en çok merak ettiği konu ile ilgili açıklamayı Bingöl Valiliği yaptı.

Valilikten yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanlığınca dağıtılan ücretsiz maske taleplerinin https://basvuru.turkiye.gov.tr adresinden yapılabileceği bildirildi. Maskelerin bir kısmının PTT aracılığı ile adreslere ulaştırılacağı bildirilirken, bir kısmının ise SMS ile bilgilendirmeler sonrasında eczanelerden temin edilebileceği açıklandı.

Ayrıca özel kurum ve kuruluşlarının maske taleplerini https://bit.ly/2Xx9Y16 adresinden USHAŞ’a iletebileceği bildirildi.

Maskelerin ne zaman vatandaşa ulaşılacağına dair ise herhangi bir açıklama yapılmadı. Edinilen bilgiye göre, Bingöl’de henüz adreslere ücretsiz maske ulaşmazken, toplu taşıma araçlarında ve pazarlarda ise ücretsiz maske dağıtımı sürdürülüyor.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat