beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Bingöl Belediyesi Ensenizde Gençler!

Bingöl Belediyesi sosyal medya hesaplarından paylaşılan bir videoda uydukentteki parkları kullanan gençlerin görüntülendiği görüldü.

Bu haber 10 Nisan 2020 - 10:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediyesi sosyal medya hesaplarından paylaşılan bir videoda uydukentteki parkları kullanan gençlerin görüntülendiği görüldü.

Drone ile çekilen görüntüler sosyal medyada paylaşılırken, parkların yasaklandığı ve buna rağmen kullanıldığının tespit edildiği belirtilerek güvenlik güçlerinin konunun takipçisi olduğu vurgulandı.

Bingöl Belediyesi sosyal medya hesaplarından paylaşılan video görüntü ile birlikte şu ifadeler paylaşıldı: “Parklarımızı kapattık dedik, kaçak girişler tespit ettik. Polis ve zabıtamız kontrolleri sıkı tutuyor. ‘Sonra ben duymadım, ben bilmerdım olmasın. Valla kendinize eve gidin! Sosyal mesafemizi koruyalım, kurallara uyalım.”

Paylaşımda, “‘Sonra ben duymadım, ben bilmerdım olmasın. Valla kendinize eve gidin!” şeklindeki paylaşım çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından tebessüm ile karşılandı.

Öte yandan, Bingöl Belediyesi daha önce aldığı karar ile koronavirüs salgınından dolayı kentteki parkların yasaklandığını ve kullanılmaması gerektiğini bildirmişti.

fake taxi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat