SON DAKİKA

Vali Ekinci’den Polis Haftası Kutlama Mesajı

Bingöl Valisi Kadir Ekinci Polis Teşkilatının 175. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Bu haber 07 Nisan 2020 - 13:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Valisi Kadir Ekinci Polis Teşkilatının 175. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Vali Ekinci, yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için yurdun dört bir yanında fedakârca görev yapan Polis Teşkilatımızın 175. Kuruluş yıl dönümünü ve ‘Polis Haftası’nı en içten duygularımla kutluyorum.

Devletimizin temel kurumlarından biri olan Polis Teşkilatımız, yüksek görev bilinci ile sorumluluklarını en iyi, en doğru, en hızlı şekilde yerine getirmeye gayret etmektedir.

Millet ve mukaddesat bilinciyle gece gündüz demeden vatandaşımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlenmesini önlemek, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polis Teşkilatımızın ülkemiz açısından önemi büyüktür. Özellikle son yıllarda, terör başta olmak üzere, suç ve suçlulara karşı verdiği mücadelesindeki başarısından dolayı polisimizle iftihar ediyoruz.

Yaşadığımız zamanın ihtiyaçlarına göre kendini daima yenileyen, her durumda hukukun üstünlüğünü ve insan haklarını önceleyen, Anadolu kültür ve medeniyet değerlerini korumayı görev bilen emniyet mensuplarımız vazife ve sorumluluklarını en iyi şekilde devam ettireceklerdir inşallah.

Bu duygu ve düşüncelerle; Türk Polis Teşkilatı’nın 175. kuruluş yıl dönümünde emniyet mensuplarımızın ‘Polis Haftası’nı bir kez daha tebrik ediyor, görevleri başında şehit düşen kahraman polislerimizi rahmetle anıyor, görevleri başındaki polislerimize ve gazilerimize sevdikleri ile birlikte sağlıklı, mutlu ve başarılı yıllar temenni ediyorum.

amasya escort bayan
Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat