beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Ücretsiz Maske İçin Başvuru Noktası Değişti

Sağlık Bakanlığı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın aldığı karar doğrultusunda ePttAVM.com üzerinden kargo ile ücretsiz maske dağıtımına başlandığı duyuruldu.

Bu haber 05 Nisan 2020 - 20:39 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sağlık Bakanlığı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın aldığı karar doğrultusunda ePttAVM.com üzerinden kargo ile ücretsiz maske dağıtımına başlandığı duyuruldu. ePttAVM.com yoğunluğu kaldırmayınca duyuru yayımladı.

Türkiye’de korona virüsü tedbirleri kapsamında yayımlanan genelgeyle, sosyal alanlarda maske takma zorunluluğu getirildi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla, Sağlık Bakanlığı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın koordinasyonunda vatandaşlara maske dağıtılacağını açıkladı. Altun, maske.epttavm.com adresindeki formu dolduran her vatandaşın evine haftada 1 paket (5 adet) maske teslim edileceğini söyledi.

Maske dağıtımı sadece 20-65 yaş arası vatandaşlara yapılacak.

BAŞVURULAR E-DEVLET ÜZERİNDEN ALINACAK

Açıklamanın ardından siteye yoğun giriş olunca vatandaşlara şu uyarı yapıldı: “Değerli Vatandaşlarımız, Yoğun ilginize teşekkür ediyoruz. Sizlere daha sağlıklı hizmet sunabilmek adına, ücretsiz maske taleplerinize ilişkin başvurularınızı en kısa sürede e-Devlet Kapısı üzerinden alacağımızı bildirmek isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat