beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Yardım Kuyruğu Salgına Davetiye Çıkarıyor

PTT şubelerine akın eden vatandaşlar sosyal mesafe kuralını hiçe saydı. PTT Başmüdürlüğü’nden açıklama geldi.

Bu haber 02 Nisan 2020 - 12:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

PTT şubelerine akın eden vatandaşlar sosyal mesafe kuralını hiçe saydı. PTT Başmüdürlüğü’nden açıklama geldi.

Koronavirüs salgınından dolayı ihtiyaç sahibi ailelere yapılan 1000 TL’lik yardım için PTT işyerlerine akın eden vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Sosyal mesafe kuralını hiçe sayan vatandaşlar iç içe durarak olası salgına davetiye çıkarıyor.

Öte yandan Bingöl PTT Başmüdürlüğü sosyal mesafe kuralına uyulması konusunda sürekli vatandaşları uyardıklarını ve hijyen tedbirlerini hatırlattıklarını bildirdi.

Konuya ilişkin Bingöl PTT Başmüdürlüğünden yapılan açıklamada şu bilgiler paylaşıldı; “PTT AŞ olarak, Koronavirüs’ün yaşamımızı etkilediği bu süreçte sosyal yardım, işsizlik maaşı ve emekli maaşı alan müşterilerimize güvenli bir şekilde hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

Müşterilerimiz ve çalışanlarımızın sağlığı için iş yerlerimizin önünde sosyal mesafe kurallarına uygun düzenlemeler yapıyoruz. Emniyet teşkilatımız ile iş birliği içinde vatandaşımızı sosyal mesafe konusunda uyarıyor, hijyen tedbirlerini hatırlatıyoruz.

Tüm müşterilerimizden, işyerlerimiz önünde aldığımız sosyal mesafe düzenlemelerine ve hijyen tedbirlerine uyma konusunda gerekli özeni göstermelerini bekliyoruz.

İş yerlerimizde meydana gelebilecek yoğunluğun azaltılmasına destek olmak için işlemlerinizi Türkiye’nin dört bir yanında bulunan ve düzenli olarak dezenfekte edilen PTT ATM’lerimizden ve PTTBank internet bankacılığı uygulamamızdan yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz.”

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat