beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Bingöl’e 1 Nisan’da Kar Sürprizi

Bingöl merkez ve ilçelerinde bir süredir etkili olan sağanak yağış yerini kar yağışına bıraktı.

Bu haber 01 Nisan 2020 - 21:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl merkez ve ilçelerinde bir süredir etkili olan sağanak yağış yerini kar yağışına bıraktı.

Nisan ayında yağan kar Bingöl genelini beyaza bürüdü. Bazı ilçelerde sabah başlayan kar yağışı Bingöl merkezde öğle saatlerinde etkili olmaya başladı. Nisan ayına kar yağışı ile giren Bingöllüler cep telefonlarına sarılarak fotoğraf ve video çekme yarışına girdiler. Çektikleri görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaşan vatandaşlar Nisan ayına yoğun kar yağışı ile girmenin şaşkınlığını gizleyemediler.

Nisan ayına girince Bingöl’de etkili olan kar yağışı yüksek yerlerde araç trafiğini olumsuz etkilerken, çok sayıda vatandaşın ise kardan adam yapıp görüntülerini sosyal ağlar aracılığı ile paylaştı.

Daha önce Nisan ayında kar yağışına şahit olmadıklarını belirten vatandaşlar 2014 yılında 31 Mart’ta yoğun tipi ve kar yağışı gördüklerini, Nisan ayında ise ilk defa bu kadar yoğun kar yağışına tanık olduklarını dile getirdiler.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat