beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Pazar Gününü Evde Geçiren Bingöllülere Vali Ekinci’den Teşekkür

Sık sık ‘Evde Kal Bingöl’ çağrısı yapan Bingöl Valisi Kadir Ekinci, Pazar günü evden çıkmayan Bingöllülere teşekkür etti. Bingöllülerin hafta içi de evde kalıp kalmayacakları merak ediliyor.

Bu haber 30 Mart 2020 - 8:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sık sık ‘Evde Kal Bingöl’ çağrısı yapan Bingöl Valisi Kadir Ekinci, Pazar günü evden çıkmayan Bingöllülere teşekkür etti. Bingöllülerin hafta içi de evde kalıp kalmayacakları merak ediliyor.

Bingöl Valisi Kadir Ekinci, yaptığı açıklamada, “Değerli Bingöllü Hemşehrilerim Koronavirüsle mücadelenin yegane gündemimiz olduğu zor bir süreçten geçiyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Bakanlıklarımızın talimatları doğrultusunda, yurdun dört bir yanında, en küçük ayrıntılar dahi düşünülerek her gün yeni tedbirler alınıyor. Bu düzenlemelerin tamamı siz değerli kardeşlerimizin rahatı, huzuru ve sağlığı içindir. Bu kapsamda ilimizde de kurumlarımızca önlemler uygulanmaya devam etmektedir. Malumunuz koronavirüsle mücadelenin en etkin yolu sosyal izolasyon yani evlerimize çekilmek ve çıkmamaktır. Bu ilkeden hareketle Bingöl Valiliği olarak bizler de ‘Evde Kal Bingöl’ çağrısı yaptık. Ve bugün gururla müşahade ettik ki Bingöl cadde ve sokakları bomboştu. Durumun ciddiyetini gören ve gerekli hassasiyeti göstererek evlerinden çıkmayan her bir kardeşime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu davranışı; kendisini, ailesini, komşusunu, yakınlarını, milletini ve devletini düşünen bir basiretin, bir akl-ı selimin yansıması olarak görüyorum. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Öte yandan yetkililerin çağrılarına uyup hafta sonunu evde geçiren vatandaşların hafa içi de aynı hassasiyeti göstererek evde kalıp kalmayacakları merak ediliyor.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat