beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Fırıncılara Hijyenik Eldiven Dağıtıldı

Bingöl Belediyesi, vatandaşların sağlıklı ve hijyenik bir şekilde alışveriş yapmalarını sağlamak için kent merkezindeki 50 fırına mıknatıslı hijyenik eldiven dağıttı.

Bu haber 30 Mart 2020 - 13:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Belediyesi, vatandaşların sağlıklı ve hijyenik bir şekilde alışveriş yapmalarını sağlamak için kent merkezindeki 50 fırına mıknatıslı hijyenik eldiven dağıttı.

Bingöl Belediyesi, küresel bir sorun haline gelen yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadele kapsamında yeni tedbirleri hayata geçirmeye devam ediyor.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile yapılan ortak çalışma neticesinde tedarik edilen mıknatıslı hijyenik eldivenler kentteki tüm fırın işletmelerine dağıtımı yapıldı.

Ekmekler, “El teması olmadan alınacak”

Vatandaşların fırınlardan daha hijyenik bir şekilde ekmek almaları için bu çalışmayı yaptıklarını söyleyen Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan, 50 fırına 100’er adet eldiven verdiklerini belirtti.

Başkan Arıkan, “Bütün dünyayı etkileye ve çok ciddi sorunlara yol açan korona virüsle ilgili ilimizde de tedbirleri almaya devam ediyoruz. Özellikle gıda ürünleri satan ticari alanlarda başta valiliğimiz, tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Ticaret İl Müdürlüğü ve zabıta ekiplerimizce buralardaki çalışmaları denetliyoruz. Vatandaşların daha hijyenik bir alışverişi olsun diye denetimlerimiz sürüyor. Özellikle vatandaşların fırınlar konusunda bize talepleri olmuştu. El teması olmadan kendilerine ekmek verilmesi gibi talepleri olmuştu. Biz de belediye olarak mıknatıslı hijyenik eldiveni bütün fırınlarımıza dağıttık. 50 fırınımıza verdik. Bununla birlikte 100’er adette her birine yedek eldiven bıraktık. Vatandaşlarımız bundan sonra el teması olmadan ekmeğini fırından almış olacak” dedi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat