beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

İl Sağlık Müdürlüğü’nden Açıklama Geldi

Sosyal medyada geniş yankı uyandıran, sitemizde de yer verilen 72 saat çalışan doktoru otele almadılar içerikli habere ilişkin İl Sağlık Müdürlüğü’nden açıklama geldi. Yapılan açıklamada ‘Bingöl’de Doktoru Otele Almadılar’ şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Bu haber 29 Mart 2020 - 15:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sosyal medyada geniş yankı uyandıran, sitemizde de yer verilen 72 saat çalışan doktoru otele almadılar içerikli habere ilişkin İl Sağlık Müdürlüğü’nden açıklama geldi. Yapılan açıklamada ‘Bingöl’de Doktoru Otele Almadılar’ şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklama şu şekildedir:

“28.03.2020 Cumartesi günü bazı sosyal medya hesaplarında paylaşılan ‘Bingöl’de Doktoru Otele Almadılar’ haberi üzerine İl Müdürlüğümüzce konuyla ilgili açıklama yapma gereği duyulmuştur.

Bilindiği üzere, tüm dünyada salgına sebep olan ve ülkemizde de etkisini gösteren Coronavirüse karşı tüm sağlık çalışanlarımız fedakârca görev yapmakta ve gece gündüz demeden vazifelerini yerine getirmektedirler.

Öncelikle, bu zorlu süreçte büyük bir özveri ile görevlerini yürüten sağlık çalışanlarımıza yürekten teşekkür ederiz.

Öte yandan bazı sosyal medya hesaplarında paylaşılan ‘Bingöl’de Doktoru Otele Almadılar’ şeklindeki haberlerin de gerçeği yansıtmadığını belirtmek isteriz. Olayla ilgili adı geçen doktorumuz ile görüşülmüş; doktorumuz, misafirhanede kalma ile ilgili herhangi bir sorunu bulunmadığını ifade etmiştir.

Sağlık personelimiz 27 Mart Cuma günü itibari ile kendi ihtiyaçlarına göre düzenli bir şekilde otel ve misafirhanelere yerleştirilmeye başlanmıştır. İlimizdeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarımız sağlık çalışanları için gerekli tüm desteği vermişler ve vermektedirler.

Sağlık çalışanlarımıza desteklerini esirgemeyen tüm kurum ve kuruluşlarımıza teşekkür ederiz.

Cumhurbaşkanlığımız ve Bakanlıklarımızca yayımlanan ve önerilen talimatlar Valiliğimiz ve İl Sağlık Müdürlüğümüzce titiz bir şekilde takip edilmekte ve uygulanmaktadır.

Vatandaşlarımızın huzur içinde ve sağlıklı bir şekilde yaşam sürmeleri için tüm kamu kurum ve kuruluşlarımız gereken iş ve işlemleri tam bir koordinasyon içerisinde yürütmektedirler.

Bu konuda hiçbir aksaklığa meydan verilmemekte ve vatandaşlarımızın gönül rahatlığı ile yaşam sürdürmeleri için gerekli tüm çalışmalar yapılmaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Ne Olmuştu?

Sosyal medyada yeni tip koronavirüs (covid- 19) pandemisinden dolayı 72 saat hastanede hastalarla ilgilenen doktorun otelde kalmak isteyince red cevabı aldığı iddia edilmiş ve bu iddiaya Bingöl Net’te de yer verilmişti. İlgili haber için tıklayınız. Ayrıca sitemiz yazarlarından Ahmet Üstün’de konuya ilişkin bir köşe yazısı yazmıştı. İlgili yazıyı okumak için tıklayınız.

İl Sağlık Müdürlüğü ise yaptığı açıklamada ortaya atılan iddianın gerçeği yansıtmadığına dile getirerek, sağlık çalışanlarının konaklama sorununun bulunmadığını dile getirdi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat