beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Ankara Büyükşehir’den Tüm Belediyelere Örnek Olacak Davranış

Ankara Büyükşehir Belediyesi öğrenci evleri ve iş yerlerine nisan ayı için faturalandırma yapmayacak. Konut abonelerinin faturasında da şubat ayında ödedikleri faturanın yüzde 80’i yansıtılacak.

Bu haber 28 Mart 2020 - 10:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi öğrenci evleri ve iş yerlerine nisan ayı için faturalandırma yapmayacak. Konut abonelerinin faturasında da şubat ayında ödedikleri faturanın yüzde 80’i yansıtılacak. Mansur Yavaş’ın Başkanlığı’nı yaptığı Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin adlığı bu karar başta Bingöl Belediyesi olmak üzere tüm belediyelere örnek olacak bir uygulama.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, sayaç okuma ve fatura dağıtım işlemlerinin durdurulduğunu açıkladı. Konuyla ilgili yapılan duyuruda öğrenci evleri ve iş yerlerinde nisan ayında geçici olarak faturalandırma yapılmayacağı belirtilerek, konutlarda da şubat ayı faturalarının yüzde 80 oranında geçici olarak yansıtılacağı belirtildi.

Belediyenin Twitter hesabından yapılan açıklamada şöyle denildi:

1- Tüm konut aboneleri için nisan ayında şubat ayı faturalarının yüzde 80’i oranında geçici faturalandırma yapılacaktır.

2- Nisan ayında öğrenci evleri için geçici olarak faturalandırma yapılmayacaktır.

3- İş yeri/ticarethane aboneliklerinde nisan ayı geçici olarak faturalandırma işlemi yapılmayacaktır.

Yaşanan olağanüstü dönem sona erdiğinde, tüm abolenerde normal faturalandırma yapılacak ve bu dönemde yapılan geçici faturalandırılmış miktarlar toplam miktardan mahsuplaştırılacaktır.

MANSUR YAVAŞ’TAN DA AÇIKLAMA GELDİ

Alınan kararla ilgili Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da Twitter üzerinden bir paylaşım yaptı. Başkan Yavaş paylaşımında; “İş hayatında çok zor günler geçiren kardeşlerim, sevgili öğrenciler ve Ankara’da yaşayan hemşehrilerim; Hayatınızı kolaylaştırmak ve bu zor günleri atlatmanız için imkanlarımız ölçüsünde hergün yeni çözümler üretmeye çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

BİNGÖL BELEDİYESİ E-ÖDEME ÇAĞRISI YAPMIŞTI

Öte yandan Bingöl Belediyesi daha önce yaptığı duyuruda evden çıkamayan vatandaşların başta su borcu olmak üzere belediyeye ait tüm borçların internet sitesi üzerinden ödenebileceği belirtilmişti. Belediyeden yapılan açıklamada, “Korona virüsünün yayılma riskine karşı belediyemizce tahakkuk edilmiş tüm borçlarınızın ödemelerini internet sitemizi kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz” denilmişti.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat