beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Bingöl’de Çok Sayıda Uçuş Seferleri İptal Edildi

Bingöl’den karşılıklı olarak yapılan uçak seferlerinde iptaller sürüyor. Son olarak Türk Hava Yolları ve Anadolu jet, bazı seferleri iptal etti.

Bu haber 25 Mart 2020 - 15:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’den karşılıklı olarak yapılan uçak seferlerinde iptaller sürüyor. Son olarak Türk Hava Yolları ve Anadolu jet, bazı seferleri iptal etti.

Dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgını uçuş trafiğini alt üst ederken, havayolu şirketlerinin uçuşlarında büyük iptaller yaşandı. Hava trafiği ile ilgili anlık bilgiler veren flightradar uygulamasında da uçak trafiğindeki büyük azalma dikkat çekti.

BİNGÖL’DE UÇUŞ SEFERLERİ İPTAL EDİLİYOR

Dünya’yı saran Korona virüsü havayolu şirketlerini de vurdu. Türk Hava Yolları, Pegasus ve Anadolu jet Bingöl uçuşları için bazı tarihlerde iptal işlemine gitti.

ÜST ÜSTE SEFER İPTALLERİ GELDİ

Daha önce Pegasus tüm uçak seferlerini karşılıklı olarak iptal ettiğini duyurmuştu. Edinilen son bilgilere göre, Türk Hava yolları da bazı günler için seferleri iptal etme kararı aldı. İşte iptal edilen seferler; 25,29,31 Mart – 2,4,7,8,11,12,14,15 Nisan. Anadolu Jet ise sadece 27 Mart Cuma günü yapılacak olan uçak seferinin iptal edildiğini açıkladı.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat