beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Baylaz Gruptan Örnek Davranış

Koronavirüs (COVID-19) salgınına karşı yetkililer tarafından yapılan “Evde Kalın” uyarılarını dikkate alarak tüm çalışanlarını 2 ay Ücretli izine çıkaran Baylaz Grup Takdir topladı.

Bu haber 25 Mart 2020 - 9:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Koronavirüs (COVID-19) salgınına karşı yetkililer tarafından yapılan “Evde Kalın” uyarılarını dikkate alarak tüm çalışanlarını 2 ay Ücretli izine çıkaran Baylaz Grup Takdir topladı.

Hizmet, Lojistik ve İnşaat sektörlerinde hizmet veren Baylaz Grup Tüm dünyayı etkisi altına alan ve kısa sürede küresel salgın haline dönüşen corona virüsü (Kovid-19) ile mücadele kapsamında tüm çalışanlarına 2 ay ücretli izin verdiğini açıkladı.

Baylaz Grup  Yönetim Kurulu Başkanı İş insanı H. Osman Baylaz konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “ilk defa 29 Aralık 2019’da, Çin’in Wuhan şehrinde ortaya çıkan ve daha sonra Dünya Sağlık Örgütü tarafından PANDEMİ yani Dünya Genelinde Salgın hastalık ilan edilen (COVİD 19)  salgınında ülkemizde de her geçen gün vaka sayısı artış göstermekte ve başta Sağlık Bakanlığımız olmak üzere Devletimizin tüm kademeleri konuyla ilgili yoğun mesai harcamaktadırlar. Koronavirüs salgını karşısında bizlerde vatandaşlar olarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek ve Devletimize yardımcı olmakla mükellefiz. Biz Baylaz Grup olarak ilk etapta Sn.Cumhurbaşkanımız ve Sağlık Bakanımızın yapmış oldukları “Evde Kalın” çağrılarına Merkez ofisimiz başta olmak üzere tüm sektörlerdeki çalışanlarımıza 2 aylık ücretli izin vererek destek olmak istedik.” dedi.

Koronavirüs (COVID-19) salgını karşısında Tüm İşverenlerin aynı duyarlılığı göstermesini beklediklerini söyleyen Baylaz; “Ülke genelinde koronavirüs salgınını fırsata çevirmek isteyen ve çalışanlarını ücretsiz veya yıllık izine zorlayan işverenler olduğunu basın yoluyla takip ediyoruz. Bu zor günlerde çalışanları hiçbir ücret ödemeden izine çıkarmak onlara karşı yapılacak olan en büyük haksızlıktır.Biz çalışma arkadaşlarımızla Güzel günleri paylaştığımız gibi zor günleri de beraber atlatmanın daha hayırlı olduğunu düşünüyoruz ve tüm işverenlerin de bu duyarlılıkla hareket etmelerini istiyoruz” dedi.

Kriz dönemlerinde bazı fırsatçıların Rant için insan hayatını hiçe saydıklarını belirten Baylaz, “Hz.Ali ‘Her derde bir deva bulunur. Lakin ahlaksızlık illetini iyi edecek bir ilaç yoktur’ Sözüyle sanki bu günleri anlatmış. Koronavirüs salgınıyla birlikte bir baktık başta Maske, Dezenfektan ve Kolonya olmak üzere bir çok tıbbi malzeme karaborsaya düşmüş. İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu son yaptığı açıklamada bazı Tıbbi Maske üreticilerinin ürünlerini piyasaya sürmeyip ‘stok yaptığını’ belirtmiş ve gerekirse fabrikalarına el koyacaklarını söylemiştir. Sn. Bakanımıza bu konuya göstermiş olduğu duyarlılık karşısında Baylaz Grup olarak hem Teşekkürlerimizi iletiyor hem de sonuna kadar yanında olduğumuzu belirtiyoruz” şeklinde konuştu.

Sağlık Çalışanlarının bu süreçte büyük fedakarlıklar gösterdiğini söyleyen Baylaz açıklamasını şöyle sürdürdü: “Corona Virüs  ile mücadelede canlarını hiçe sayarak özveriyle çalışan başta Saglık Bakanımız Dr.Fahrettin Koca olmak üzere tüm sağlık personeline  Baylaz Grup olarak Teşekkür ediyoruz.Milletimiz bu süreçte yapılan fedakarlıkları unutmayacaktır zaten bunun en büyük göstergesi de her akşam saat 21,de balkonlardan yapılan alkış ve sevgi gösterileridir.”

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat