beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Demokrat Parti’de Bölge Koordinatörleri Belli Oldu

Demokrat Parti Gençlik Kolları Başkanlığından atama açıklaması geldi.

Bu haber 24 Mart 2020 - 9:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Geçtiğimiz yılsonunda “Demokrat Gençlik” adıyla ülke çapında tekrar teşkilatlanan Demokrat Parti Gençlik Kolları “Genç Bölge Koordinatörleri” atamalarını gerçekleştirdi.

Yeni atanan bölge koordinatörlerinin listesi şu şekilde oldu;

  • Marmara Bölge Koordinatörü – Emre Uvut
  • Ege Bölge Koordinatörü – Yusuf Sarı
  • İç Anadolu Bölge Koordinatörü – Zübeyir Okay
  • Doğu Anadolu Bölge Koordinatörü – Oğulcan Kaya
  • Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörü – Halil Kalkan
  • Akdeniz Bölge Koordinatörü – Abdurrahman Seyit
  • Karadeniz Bölge Koordinatörü – Gizem Ece

Güloğlu: “Gençliği olan davalar yıkılmaz”

Gençlik Kolları Başkanı Av. Berkay Güloğlu atamaların ardından yaptığı açıklamada; “Bu dava ölmeyen bir dava, çünkü gençliği var. Gençliği olan davalar, gençliği olan siyasi partiler seçim de kaybetse, ihtilal da görse, siyasi yasakları da yaşasa hiçbir şekilde yıkılmaz. Çünkü her zaman arkasında onu tutup ayağa kaldıracak güçlü eller vardır. Yeni atanan bölge koordinatörlerimizi tebrik ediyor ve görevlerinde başarılar diliyorum. El ele vererek, 81 köşesinden tutarak bu ülkeyi ayağa kaldıracağız, hep birlikte Türkiye’yi daha ileriye taşıyacağımıza inanıyorum. Gücümüz de, isteğimiz de, gayretimiz de yerindedir. Yolumuz açık olsun.” dedi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat