beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Bankadan ATM’lere Korona Tedbiri

Dünya ve Türkiye genelinde Korona salgınına karşı uygulanan dezenfekte uygulamalarına Bankaların ATM’leri de dahil edildi.

Bu haber 23 Mart 2020 - 12:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Dünya ve Türkiye genelinde Korona salgınına karşı uygulanan dezenfekte uygulamalarına Bankaların ATM’leri de dahil edildi.

Bingöl’de Ziraat Bankası tarafından vatandaşın elleri ile en çok temas ettiği ATM’lerin yanlarına birer dezenfekte kutucuğu konularak hem işlerine başlarken hem de işlerini bitirdikten sonra ellerini dezenfekte etmeleri uyarısında bulundu.

Ziraat Bankası ATM’lerinin yanına kurulan dezenfekte kutucuklarının yanında şu not yer aldı: “Değerli müşterilerimiz; el dezenfektanı ile ATM cihazlarını kullanmadan önce ve kullandıktan sonra 30 saniye boyunca ellerinize ovarak dezenfekte edilmesini rica ederiz.”

Vatandaşlar bu uygulamanın toplum sağlığı açısından büyük önem taşıdığına dikkat çekerek banka çalışanlarına teşekkür etti.

Öte yandan özel bankaların mesai saatinde değişikliğe gidilirken kamu bankalarının gün boyu hizmet vermeye devam ettiği görüldü. Özel bankalara mesaiye saat 12:00’da başlarken, kamu bankaları saat 09:00’da başlıyor.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat