beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

TAVZ-DER Fotoğraf Yarışması Düzenleyecek

Bingöl Tavz Kültür Sanat ve Kalkınma Derneği (TAVZ-DER) fotoğraf yarışması yapacağını duyurdu. Tavz coğrafyasında çekilen en iyi 5 fotoğraf sahibine çeşitli ödüller verilecek.

Bu haber 22 Mart 2020 - 12:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Tavz Kültür Sanat ve Kalkınma Derneği (TAVZ-DER) fotoğraf yarışması yapacağını duyurdu. Tavz coğrafyasında çekilen en iyi 5 fotoğraf sahibine çeşitli ödüller verilecek.

Bingöl’de faaliyetlerini sürdüren Bingöl Tavz Kültür Sanat ve Kalkınma Derneği (TAVZ-DER) En güzel Tavz fotoğraflarını arıyoruz sloganı ile başlattığı fotoğraf yarışması ile daha önce Tavz coğrafyasında çekilmiş orijinal fotoğrafları beğeniye sunup en çok beğeni alacak 5 fotoğraf sahibine çeşitli ödüller verileceğini duyurdu.

TAVZ-DER’in sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Haydi, Tavz köylerinde çekmiş olduğunuz en güzel fotoğrafı DM’den bize ulaştırın. Hep beraber en güzel fotoğrafı birlikte seçelim” denildi.

Yarışma kuralları şu şekilde sıralandı:

1.Fotograflar orijinal olacaktır.
2.En çok beğeni alan 5 fotoğrafa ödül verilecektir.
3.Fotograf gönderimi 27.03.2020 Cuma gününe kadar olacaktır.
4.Gonderilen fotoğraflardan sadece 1 tanesi paylaşılıp takipçi beğenisine sunulacaktır.

Ayrıca internet ortamından alınan fotoğrafların değerlendirilmeye alınmayacağı belirtildi.

Kazanan ilk 5 kişiye verilecek ödüller şu şekilde:

1. Ödül KOL SAATİ
2. Ödül KİTAP SETİ
3. Ödül TABLO
4. Ödül ZEKA OYUNU SETİ
5. Ödül KİŞİYE ÖZEL KUPA BARDAK

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat