beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Açıkbaş’tan Sağlık Çalışanlarına Teşekkür

HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş, koronavirüs salgını karşısında canla başla çalışan sağlık personellerine teşekkür ederek, vatandaşlara dışarı çıkmamaları çağrısında bulundu.

Bu haber 22 Mart 2020 - 11:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş, koronavirüs salgını karşısında canla başla çalışan sağlık personellerine teşekkür ederek, vatandaşlara dışarı çıkmamaları çağrısında bulundu.

Sağlık Çalışanlarına Teşekkür Etti

HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş, Ülkemizde görülmeye başlanan ve tüm Dünyayı etkisi altına alan Coronavirus vakıa sayısının gün geçtikte artmaya devam ettiğini belirterek, “Rabbimiz virüs ile mücadele içinde olan Ülkemiz’e yardımını esirgemesin. Böylesi zor imtihanlardan geçerken Ülkemizin istikbali ve milletimizin canını koruma pahasına canla, başla çalışan başta Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin Koca ve tüm Sağlık personelimizin fedakarlıklarını ve gayretlerini HÜDA PAR camiası olarak görüyor ve takdir ediyoruz. Bugün karşı karşıya kaldığımız Coronavirus tehlikesi ile yüksek risk altında mücadele eden sağlık çalışanlarımız, büyük bir özveri ile görevlerini yerine getirmekteler. Her ortam ve her koşulda görevlerinin başında olan sağlık çalışanlarımızın fedakârlıklarının karşılığının ödenemeyeceğini biliyor, tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Halka Dışarı Çıkmayın Çağrısı

Bu vesileyle halkın zorunlu olmadıkça dışarı çıkmaması gerektiğini ve her bir vatandaşımızın bu anlamda yetkililerin duyuru ve ikazlarını dikkate alarak hareket etmeleri gerektiğini dile getiren Açıkbaş, “Rabbim Ülkemizi, milletimizi bu zor imtihan karşısında galip eylesin. Sağlıklı, huzurlu ve güzel günlere kavuşmayı halkımıza nasip eylesin” şeklinde konuştu.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat