beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Sağlık Çalışanlarına Baklava ve Çiğköfte İkramı

Korona Virüs nedeniyle yoğunluk yaşayan hastane personeline moral ve motivasyon olsun diye baklava ve çiğköfte ikram edildi.

Bu haber 20 Mart 2020 - 14:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Korona Virüs nedeniyle yoğunluk yaşayan hastane personeline moral ve motivasyon olsun diye baklava ve çiğköfte ikram edildi.

Dünyayı saran Korona Virüsü nedeniyle en fazla mesainin harcandığı hastanelerde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından akşam 21.00 saatinde sağlık çalışanlarını balkondan alkışlanmasını istemişti. Türkiye’nin dört bir yanından gelen alkışlarla moral bulan sağlık çalışanlarına Bingöl’den de baklava ve çiğköfte ikramı geldi.

BAKLAVA VE ÇİĞKÖFTE İKRAM EDİLDİ

Dün gece Bingöl Devlet Hastanesi acil polikliniğinde nöbet tutan 90 sağlık çalışanına ismi öğrenilemeyen bir işadamı tarafından çiğköfte ikram edildi.

Bingöllü işadamı Özcan Turan tarafından ise Bingöl Devlet Hastanesi personellerine baklava ikram edildi.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MORAL DESTEĞİ

Çiğköfte ve Baklava ikramı ile Bingöl Devlet Hastanesi çalışanlarına moral desteği sunan hayırseverler, salgın sürecinde sağlık çalışanları unutulmadı.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat