beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Bingöl’den 81 İldeki 81 Okula Bal Sözü

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un ’40 Dakikalık Teneffüs’ sözüne bir karşılık da Bingöl’den geldi.

Bu haber 19 Mart 2020 - 10:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un ’40 Dakikalık Teneffüs’ sözüne bir karşılık da Bingöl’den geldi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Çocuklar evde sıkıldığınızı, okulu özlediğinizi biliyorum. Buradan söz olsun, okula döndüğümüz ilk günün ilk teneffüsünü, o güne özel olarak 40 dakika yapacağız” demişti.

Selçuk’un paylaşımını alıntılayan Bingöl Belediyesi Başkanı Erdal Arıkan, “40 dakika teneffüs, doğal enerji deposu Bingöl balı olmadan olmaz. Biz de çocuklarımızın ilk derse enerji dolu başlamaları için Türkiye birincisi, dünya ikincisi meşhur Bingöl balı ile karşılık vermek isteriz. 81 ilden 81 okula ballar, bal diyarı Bingöl’den” paylaşımında bulundu.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un, Twitter hesabından öğrencilere ilk teneffüsün 40 dakika olacağı yönünde söz vermesi üzerine birçok il ve sektörden destek mesajı geldi.

Meşhur lezzetleriyle Kahramanmaraş, Çorum, Ordu ve Balıkesir gibi iller ve spor camiası uzun süren tatilden sonra 40 dakikalık teneffüsün öğrenciler için zevkli ve eğlenceli geçmesi için adeta seferber oldular.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat