SON DAKİKA

Tan’dan 18 Mart Şehitleri Anma Günü Mesajı

Bingöl Şehit Aileleri Gazileri Ve İnsan Hakları (BİŞHAK) Derneği Başkanı Naim Tan; “Bu millet geçmişte hiçbir millete boyun eğmemiştir, bugünde eğmeyecektir. Bu millet geçmişte bağımsız ve hür olmuştur, ilelebet bağımsız ve hür olacaktır” dedi.

Bu haber 17 Mart 2020 - 12:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Şehit Aileleri Gazileri Ve İnsan Hakları (BİŞHAK) Derneği Başkanı Naim Tan; “Bu millet geçmişte hiçbir millete boyun eğmemiştir, bugünde eğmeyecektir. Bu millet geçmişte bağımsız ve hür olmuştur, ilelebet bağımsız ve hür olacaktır” dedi.

Bingöl Şehit Aileleri Gazileri Ve İnsan Hakları (BİŞHAK) Derneği Başkanı Naim Tan, 18 Mart Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Tan; “18 Mart Şehitleri Anma Günü, aynı zamanda Çanakkale zaferinin 105. yıl dönümü. Çanakkale zaferi, dünya tarihinde bir dönüm noktasıdır. Türk milletini Anadolu’dan atmak, İslam coğrafyasını işgal etmek amacıyla oluşturulan haçlı ittifakının kursağında kaldığı, yüz binlerce vatan evladımızın gözünü kırpmadan Allah yolunda vatan ve millet için feda ederek Şahadet şerbetinin içtiği bir kahramanlık destanıdır. Milletimizin her bir ferdinin ecdadımızın ortaya koyduğu bu mücadele ruhundan, bu fedakarlıktan çıkaracağı çok çok büyük dersler vardır. Bu millet geçmişte hiçbir millete boyun eğmemiştir, bugünde eğmeyecektir. Bu millet geçmişte bağımsız ve hür olmuştur, ilelebet bağımsız ve hür olacaktır. Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale zaferinin 105. Yıl dönümünde ülkemizin bağımsızlığı, vatanının bölünmez bütünlüğü, milli birlik ve beraberliğimizin korunması uğruna üstün fedakârlıklar göstererek, milletinin huzur ve güvenliği için hayatlarını feda etmekten çekinmeyen övgülerin en güzeline layık olan Şehitlerimiz asla unutulmayacak, milletimizin kalbinde ebedi yaşayacaktır.  Bu duygu ve düşüncelerle Çanakkale’den günümüze kadar bu kutsal vatan toprakları için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet minnet ve şükranla anıyor ruhları şad olsun diyorum” dedi.

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat