beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Bakan Koca’dan Sahte Belge Uyarısı

Bu haber 16 Mart 2020 - 9:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sosyal medya üzerinden yayılan bir belgede gerçeğe aykırı bir takım bilgilerin yer alması ve toplumda panik havası oluşturması üzerine Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklama yaptı.

Kim tarafından üretildiği belli olmayan sahte bir belgede Sağlık Bakanlığı tarafından bir takım önlemlerin alınacağı ve bu bilgilerin gizli kalması gerektiği yazılmıştı. Semih Korkut imzalı sahte belgenin kısa sürede yayılması üzerine Bakan Koca’dan açıklama geldi.

Twitterdan açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca şunları söyledi: “Sosyal medya ve Whatsapp’tan yayılan “GİZLİ” belge GERÇEK DIŞIDIR. Panik yaratacağı bilinerek UYDURULMUŞTUR. Güven kaybına yol açarak, 82 milyonun zaafa düşmesini amaçlayanlar var. Hassasiyetinizle oynayanlar var. Şans tanımayın. DOĞRU HABER, RESMEN YAPILAN AÇIKLAMADIR”

SANATÇI HALUK LEVENT’TE TEPKİ GÖSTERDİ

Söz konusu belgenin sahte olduğu açıklandıktan sonra Sanatçı Haluk Levent’te tepki verdi. Resmi twitter hesabından açıklama yapan Levent, şunları söyledi: “Bu ortamda böyle bir durumda sahte belgeler üretmek kime, neye, nasıl yarar sağlayacak? Coronadan daha tehlikeli bir virüs bu”

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat