beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Malkoç, Vali Kadir Ekinci’yi Ziyaret Etti

Bu haber 13 Mart 2020 - 11:34 'de eklendi ve kez görüntülendi.

“Adalet, Ombudsmanlık ve Üniversiteler” temalı konferans vermek ve bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek üzere Bingöl’e gelen Kamu Başdenetçisi (Ombudsman) Şeref Malkoç, Vali Kadir Ekinci’yi ziyaret etti.

“Adalet, Ombudsmanlık ve Üniversiteler” temalı konferans vermek ve bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek üzere Bingöl’e gelen Kamu Başdenetçisi (Ombudsman) Şeref Malkoç, Vali Kadir Ekinci’yi ziyaret etti. Bingöl ziyareti anısına ilk olarak Valilik Şeref Defterini imzalayan Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, daha sonra Vali Ekinci ve beraberindeki heyet ile birlikte makama geçti. Ziyarette Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Vali Kadir Ekinci, kendilerini Bingöl’de ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduklarını ifade etti.

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç ise Kamu Denetçiliği Kurumu hakkında bilgi paylaşımında bulunarak, kurumun ülkemizin en yeni kurumlarından birisi olduğunu ve insanların kamu hizmeti alma esnasında idare ile yaşanan sorunları çözmek için bir nevi ara bulucu bir rol üstlendiğini ifade etti.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat