beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Genç İlçesinde Afet Eğitimi Verildi

Bu haber 13 Mart 2020 - 11:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’ün Genç ilçesinde Afet ve Acil Durum Koordinasyon Toplantısı Kaymakam Arif Gül başkanlığında Şehit Hakan Akdere Kültür Merkezinde yapıldı.

Bingöl’ün Genç ilçesinde Afet ve Acil Durum Koordinasyon Toplantısı Kaymakam Arif Gül başkanlığında Şehit Hakan Akdere Kültür Merkezinde yapıldı.

Toplantıya Kaymakam Arif Gül’ün yanı sıra Cumhuriyet Savcısı Mehmet Bülbül, Bingöl İl Afet ve Acil Durum Müdürü Mehmet Emin Boğatekin, Genç Belediye Başkan V. Yunus Anik ve kurum müdürleri katıldı.

Toplantı kapsamında;

-Bölgemizin afet risk ve tehlike durumunun değerlendirilmesi,

-Türkiye Afet Müdahale Planı (TAMP)’ın amaç ve kapsamı ile taktik yaklaşımının anlaşılması,

-Ana ve destek çözüm ortağı kurumların afet öncesi, esnası ve sonrasında yürütmeleri gereken faaliyetlerin hatırlanması, gibi ana başlıklar ile bilgi paylaşımında bulundu. Sunumun ardından genel değerlendirme yapılarak, görüş ve önerilerin alınmasıyla toplantı sona erdi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat