beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Yetkin: Yeni Partiler Erdoğan’ı Çok Rahatsız Ediyor

Bu haber 12 Mart 2020 - 6:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Murat Yetkin, AK Partili eski bakan Ali Babacan’ın yeni siyasi parti kurmasını yorumladı. Babacan’ın yaptığı işe “cesurca” diye niteleyen Yetkin, yeni partilerin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı çok rahatsız ettiğini ifade etti.

Gazeteci yazar Murat Yetkin, YetkinReport’ta yayınladığı yazısında DEVA Partisi’ni ve kurucusu Ali Babacan’ı değerlendirdi. Babacan’ın yaptığı işi “elini taşın altına koymak” olarak yorumlayan Yetkin, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeni partilerden çok rahatsız olduğunu, bu siyasi hareketliliğin ise en çok Devlet Bahçeli’yi memnun ettiği görüşünü paylaştı.

Babacan’ın parti programına “reformist olmaktan çok revizyonist” diyen Yetkin, partinin ılımlı sosyal demokrat kesimden dahi oy almayı hedeflediğini ve geniş bir tabana hitap ettiğini belirtti. Yetkin’in ilgili yazısından bir bölüm şöyle:

“Yine de, tekrar olacak ama, Erdoğan’ın hoşuna gitmeyen kararları alan mahkeme heyetlerinin değiştirildiği, soruşturulduğu bir dönemde çoğu kişi en hafif eleştiri için ağzını açamazken, Babacan’ın elini taşın altına koyması siyasi cesaret örneği sayılmalı.

Siyaset çeşitlendikçe hareketlenecek gibi görünüyor; Erdoğan-Bahçeli koalisyonunu asıl rahatsız eden de bu galiba.”

YAZININ TAMAMI

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat