beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Tubitak Proje Yarışmasında Bingöl Damgası

Bu haber 12 Mart 2020 - 12:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl il Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, Malatya’da düzenlenen 51. TÜBİTAK lise öğrencileri araştırma projeleri Bölge yarışmasında yazılım alanında bir projenin bölge birincisi olduğunu açıkladı.

Malatya’da düzenlenen 51. TÜBİTAK lise öğrencileri araştırma projeleri Bölge yarışmasında Bingöl TBMM Vakfı Bingöl Fen lisesi öğrencileri Elif Duran ve Muhammed Kasım Dağ tarafından hazırlanan ve Müdürlüğün STEM merkezi koordinatör öğretmeni Ahmet Bağbars danışmanlığında yazılım alanında hazırlanan yapay zeka projesi ASON Y.Z.- Yapay Zeka ile İHA ve UYDU görüntüleri ile Afet sonrası hasar tespiti projesiyle bölge birincisi oldu. Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney,  “Bu yıl 51.si düzenlenen TÜBİTAK Lise öğrencileri araştırma projelerine (ASON Y.Z.- Yapay Zeka ile İHA ve UYDU görüntüleri ile Afet sonrası hasar tespiti)  projesiyle  katılıp Malatya’da Bölge birincisi olarak seçilerek 05 Haziran 2020 tarihinde Diyarbakır’da düzenlenecek olan final yarışmasında katılmaya hak kazanarak bizleri gururlandıran TBMM Vakfı Bingöl Fen Lisesi proje ekibi öğrencileri Elif Duran ve Muhammed Kasım Dağ’ı ve Danışman öğretmeni Ahmet Bağbars’ı elde ettikleri bu başarıdan dolayı tebrik ediyor, Haziran ayında Diyarbakır’da düzenlenecek Türkiye finallerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat