beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Bingöllüler En Çok Fuhuş Operasyonunu Merak Etti!

Bu haber 12 Mart 2020 - 15:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İnternet arama motoru devi Google, internette en çok arama yapılan kelimeleri paylaştı. Buna göre son bir haftada Türkiye genelinde internette en çok ‘corona virüs’ aratılırken, Bingöl’de ‘fuhuş operasyonu’ ve ‘fuhuş operasyonunda gözaltına alınanların listesi’ aratıldı.

Geçtiğimiz günlerde belirlenen adreslere eş zamanlı yapılan operasyonda, edinilen bilgilere göre 28 kişi gözaltına alınmıştı. Operasyonun detayları ile ilgili Bingöl Emniyet Müdürlüğü ve Bingöl Cumhuriyet Başsavcılığından şu ana kadar resmi bir açıklama yapılmadı. Büyük bir gizlilik içerisinde yürütülen operasyonda şüphelilerin savcılıkta ifadeleri alınmış ve sağlık kontrolünden geçirildiği öğrenildi. Detayları bilinmeyen operasyonda kaç kişinin gözaltı sürecinin devam ettiği veya serbest kaldığı bilinmiyor.

GOOGLE’DA BİNGÖL’DE EN ÇOK ARANAN KELİME OLDU

Çapakçur Gazetesi’nde yer alan habere göre, Operasyonun ardından Google arama motoru verilerine göre ‘Fuhuş Operasyonu’ Bingöl’de en çok aratılan konular arasına girdi. ‘Fuhuş Operasyonu’nun yanı sıra aratılan konular arasında operasyonda gözaltına alınanların listesi oldu. ‘Son Çekim’ operasyonunda yapılan gizlilik ihlali bu operasyonda tekrarlanmadı.

Operasyonun ‘Fuhuş Çetesi’ne yönelik yapıldığı emniyet ve savcılık kanallarından resmi açıklama yapılmadan teyit edilirken, adli sürecin devam ettiği operasyon ile ilgili şimdilik bir açıklama yapılmayacağı öğrenildi. Arama motorlarında son bir haftada Türkiye’de corona virüs ile ilgili en çok arama yapılırken, Bingöl’de ‘Bingöl’de fuhuş operasyonu, Bingöl’de fuhuş operasyonunda yakalananların listesi’ gibi aramalar ise dikkat çekti.

Çapakçur Gazetesi

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat