beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Bingöl’deki Okullarda Koronavirüs Önlemi Alınıyor

Bu haber 12 Mart 2020 - 8:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye’de okulların tatil edilip edilmeyeceği konuşulurken, Bingöl’deki okullarda coronavirüsüne karşı dezenfeksiyon çalışmaları yapılmaya başlandı.

Türkiye’de korona virüsünün görülmesinin ardından ülkede panik havası hakim oldu. Yetkililer sık sık tedbir önlemleri için açıklamalarda bulunurken, eğitim öğretim kurumlarında da yoğun önlemler alınıyor. Bu kapsamda Bingöl’deki eğitim öğretim kurumlarında da tedbirler alınmaya başlandı.

Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Yeni tip Koronavirüs ile mücadele kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğümüz hizmet binasında dezenfeksiyon çalışması yapıldı” denildi. Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binasının yanı sıra Bingöl’de ki pek çok okulda da dezenfeksiyon çalışması yapıldığı öğrenildi.

Eğitimlere Ağırlık Verildi

Yeni tip koronavirüs ile mücadele kapsamında Bingöl’de ki pek çok okulda hijyen ve kişisel bakım eğitimleri düzenlenirken, doğru el yıkama konusunda da bilgilendirmeler yapıldı.

Yapılan uygulamalardan memnun olduklarını dile getiren vatandaşlar bazı okullarda yapılan bu tür uygulamaların il geneline yayılması gerektiğini dile getirdiler.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat