beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Bingöl’de Kolonya Satışları Arttı

Bu haber 12 Mart 2020 - 15:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Corona virüsünün Türkiye’de de olduğunun ortaya çıkması üzerine vatandaşlar kolonyacılara akın etti. Bingöl’de Kolonya satışları arttı.

Türkiye’de Korona virüsü vakasının ortaya çıkması ile birlikte vatandaşlar tedbir amaçlı dezefektan ürünlere yöneldi. Antibakteriyel ıslak mendil, sabun ve dezenfektanların yanı sıra özellikle etil alkol içeren kolonya satışlarında artış yaşandı. Ülke genelinde olduğu gibi Bingöl’de de artış dikkat çekti. Dörtyol’da Kolonya satan bir işletmeci; “Korona virüsü nedeniyle kolanya satışlarımızda büyük bir artış var. Kimse fırsatçılara göz açtırmasın. Tüm kolonyalarımız eski fiyatından satılmaktadır. Kalitesiz mallara itibar edilmesin. Fiyat artışı olan yerleri kurumlara bildirin.” dedi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat