beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

81 İlde Denetimlere Başlandı!

Bu haber 12 Mart 2020 - 12:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan koronavirüs nedeniyle bazı ürünlere yapılan fiyat artışı ile ilgili yaptığı açıklamada 81 ilde eş zamanlı olarak fiyat artışları tespit edilen ürünlerle ilgili denetimlere başladıklarını belirterek, “Piyasada maske bulunamaması gerçekten olağanüstü bir durum” dedi.

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın açıklamalarından satır başları;

“Herhangi bir ürünün stoklarında eksiğimiz yok. Bugün 81 ilde eş zamanlı olarak denetimler başladı. Ayrıca bu sabah itibari ile tüm raflar doldu. Panik yapacak bir şey yok. Haksız fiyat artışlarına karşı gereği yapılacak. Hapis cezasına kadar cezalar var. 

1 milyarlık üretim kapasitemiz olmasına rağmen piyasada maske bulunamaması gerçekten olağanüstü bir durum. Biz burada gereken yetkilerimizi kullanarak gerekirse TCK’nın ilgili maddeleri doğrultusunda gereğini yapacağız. Son iki günde 5170 şikayet geldi. Vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Hepsine geri dönüş yapacağız. 81 ilde eş zamanlı olarak hem fiyat artışları tespit edilen ürünlerle ilgili denetimlere başladık. Bu denetimlerde gördük ki gıda konusunda bütün raflar dolu herhangi bir eksik yok.”

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat