beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Üniversite Öğrencilerine Afet Farkındalık Eğitimi

Bu haber 11 Mart 2020 - 10:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’de AFAD il müdürlüğü tarafından Üniversitesi öğrencileri ve Mürsel paşa Erkek Öğrenci Yurdunda kalan personel ve öğrencilere afet farkındalık eğitimi verildi.

Bingöl merkezde bulunan Bingöl Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunda okuyan öğrencilere ve akşam saatlerinde ise Mürsel paşa Erkek Öğrenci Yurdunda kalan personel ve öğrencilere yönelik İl AFAD Müdürü M. Emin Boğatekin tarafı ndan “Birey ve Aileler İçin Temel Afet Bilinci Eğitimleri” verildi. Eğitimlerde”Aile Afet Planı, İlimizdeki Afet Türleri, Yapı Türleri ve Özellikleri, İzolatörlü yapılar, Afet ve Acil Durum Çantası, Deprem anındaki uygulamalar, Hayat Üçgeni, Toplanma-barınma Alanları, AFAD Gönüllülük Sistemi, DASK, Selden Korunma Yöntemleri ve yangın Bilgisi” konuları işlendi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat