beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Bakan Gece Yarısı Duyurdu, Türkiye’de İlk Korona Vakası Görüldü!

Bu haber 11 Mart 2020 - 5:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, gece saat 0.30’da yaptığı açıklamada, “Bugün akşam saatlerinde korona virüsü şüphesi olan bir vatandaşımızın test sonucu pozitif çıktı” dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın, Ankara’da koronavirüste yaşanan son gelişmelere dair açıklamalarda bulundu. Koca, “Bu an burada olmamın nedeni; bu saate dek gösterdiğimiz şeffaflıktır. Size üzücü ama korkutucu olmayan haberi bildirmek istiyorum. Bu akşam saatlerinde bir vatandaşımızın test sonucu pozitif çıktı. Hastamız bir erkektir” ifadelerini kullandı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ankara’da koronavirüste yaşanan son gelişmelere dair açıklamalarda bulundu. Bakan Koca, “Bu an burada olmamın nedeni bu saate dek gösterdiğimiz şeffaflık ve bunun devam edeceğinin teminatıdır. Size üzücü ama korkutucu olmayan haberi bildirmek istiyorum. Bugün akşam saatlerinde koronavirüs şüphesi olan bir vatandaşımızın test sonucu pozitif çıktı. Yüksek ateş ve öksürük şikayetinin araştırılması sonucu tanı konmuştur. Hastanın virüsü Avrupa’dan aldığı tespit edilmiştir. Hasta bir erkektir ve genel durumu iyidir” şeklinde konuştu.

Test sonucu pozitif çıkan hastanın hangi şehirde olduğuna dair bilgi vermeyen Bakan Koca, karantina altına alınan hastanın toplum için risk oluşturmadığını belirtti.

Haber Türk/Bingöl Net

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat