beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Bakan Açıkladı, Okulların Tatil Edilmesi Gündeme Gelmedi

Bu haber 11 Mart 2020 - 14:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu, Türkiye’de koronavirüsün görülmesinin ardından toplantı yaptı. Toplantı sonrası yapılan basın açıklamasında en çok merak edilen konuların başında gelen okulların tatil olup olmayacağı sorusuna da yanıt verildi.

Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu koronavirüs gündemiyle toplandı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan da toplantıya katıldı. 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın katılımıyla yapılan Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu Koca, toplantı sonrası alınacak önlemler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Fahrettin Koca, okulların tatil edilip edilmeyeceği ile ilgili soruya, “Toplantımızda bu gündemimizde olmadı ancak önümüzdeki süreçte gündeme gelebilir” diye cevap verdi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat