beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Vali Ekinci; Sorun ve Talepleri Dinliyoruz

Bu haber 10 Mart 2020 - 14:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vali Kadir Ekinci düzenli olarak gerçekleşen “Vatandaşla Buluşma / Halk Toplantıları” kapsamında vatandaşları makamında ağırladı. Vali Ekinci; “Bu toplantılarda vatandaşımızın kendisini rahatlıkla ifade edebileceği ortamlar oluşturup sorunları ve talepleri dinliyoruz.” dedi.

Vali Kadir Ekinci düzenli olarak gerçekleşen “Vatandaşla Buluşma / Halk Toplantıları” kapsamında vatandaşları makamında ağırladı. Vatandaşların sorun ve taleplerini Vali Ekinci’ye yüz yüze anlatma fırsatı bulduğu  buluşmaların Mart ayındaki ilk toplantısı Valilik makamında gerçekleşti.Vatandaşları tek tek dinleyen Vali Ekinci daha sonra yaptığı değerlendirme konuşmasında şunları söyledi: “Kıymetli hemşehrilerimizin huzur ve güven içinde, sorunsuz bir ortamda yaşayabilmeleri için elimizden geleni yapma gayreti içerisindeyiz. Kapılarımız her türlü sıkıntı ve problemlerinde vatandaşımıza daima açıktır. Bu toplantılarda vatandaşımızın kendisini rahatlıkla ifade edebileceği ortamlar oluşturup sorunları ve talepleri dinliyoruz. Bu vesileyle vatandaşlarımızın devletle olan bağını daha güçlü tutmaya ve devletin imkânları ve yasalar çerçevesinde her türlü soruna çözüm üretmeye çalışıyoruz.’ Vatandaşlar ise Vali Ekincin’in kendilerini makamında kabul edip, sorunlarını dinleyerek çözüm ürettiğini belirterek, ilgi ve alakasından dolayı Vali Ekinci’ye teşekkür ettiler.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat