beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Meyve Ağaçlarında Budama Kursu Verilecek

Bu haber 10 Mart 2020 - 10:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Bingöl Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde 6 iş günü sürecek olan Meyve Ağaçlarında Budama kursu verilecek. Başvurular 09 Mart ile 13 Mart arasında yapılacak.

Bingöl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Bingöl Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde 16 Mart 2020-23 Mart 2020 tarihleri arasında 6 iş günü sürecek olan Meyve Ağaçlarında Budama kursu verilecek. Kursa başvuru yapmak isteyen kursiyerlerin Bingöl Tarım ve Orman Müdürlüğü Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğüne nüfus cüzdanı fotokopisi ile şahsen başvuru yapılması gerekiyor. Kurs İŞKUR ile ortaklaşa olmadığı için herhangi bir ücret ödemesi yapılmayacağı duyuruldu.

Başvuru şartları
1- 18-75 yaş aralığında olmak
2- Okuryazar olmak
3- Kursa sürekli katılım sağlamak ( mazeretsiz devamsızlıklarda kursiyer başarısız sayılır)
4- Başvuru tarihleri 09.03.2020-13.03.2020

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat