beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

İllerin Çıkaracağı Vekil Sayısı Değişti, Bingöl’ün Vekil Sayısı Değişti mi?

Bu haber 09 Mart 2020 - 7:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

YSK, TÜİK Başkanlığınca 31 Aralık 2019 tarihli veriler esas alınarak ilan edilen nüfus bilgilerine göre, seçim çevrelerini ve illerin çıkaracağı milletvekili sayısını güncelledi.

Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK), güncellemesine göre, Ankara ve İstanbul 3’er, Bursa ve İzmir 2’şer seçim bölgesine ayrıldı.

Bingöl’ün Vekil Sayısı Değişmedi

24 Haziran 2018 tarihinde yapılan milletvekili seçimlerinde 3 milletvekili çıkaran Bingöl’deki milletvekili sayısı değişmedi.

Bazı İllerin Vekil Sayısı Değişti

Denizli, Kırşehir ve Tunceli’nin çıkaracağı milletvekili sayısı 1’er düşerken, İstanbul’un çıkaracağı milletvekili sayısı 2, Antalya’nın ise 1 arttı. 600 Milletvekili koltuğu bulunan TBMM’de yapılan düzenlemenin ardından Antalya’nın 16 olan vekil sayısı 17’ye, İstanbul’un 98 olan vekil sayısı ise 100’e yükseldi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat