beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Bingöl’de Olası Depreme Karşı Eğitim!

Bu haber 06 Mart 2020 - 9:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl’de deprem haftası nedeniyle İl Afet ve Acil Durum (AFAD)  Müdürlüğü ekipleri tarafından “Temel Afet Bilinci Eğitimi ve Deprem Tahliye Tatbikatları” devam ediyor.

1-7 Mart deprem haftası nedeniyle İl Afet ve Acil Durum (AFAD)  Müdürlüğü Bingöl merkez ve ilçelerde bulunan ilk-orta ve lise okullarına ve üniversite yurtlarına yönelik afet farkındalık bilincinin oluşması amacıyla “Temel Afet Bilinci Eğitimi ve Deprem Tahliye Tatbikatları” devam ediyor. Bingöl AFAD tarafından yapılan Temel Afet Bilinci Eğitimi ve Deprem Tahliye Tatbikatlarının toplumda afet bilinci kültürünün yükselmesi ve olası afetlere karşı önceden tedbirlerin alınması olarak açıklandı. Tatbikatlarda Bingöl Belediyesi İtfaiye müdürlüğü ekipleri de destek veriyor.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat