beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Okul Eksiklikleri Yerinde Tespit Ediliyor

Bu haber 04 Mart 2020 - 14:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, Genç İlçesinde Genç Yatılı Bölge Ortaokulu ve Genç İlkokulunu ziyaret ederek sıkıntıları yerinde tespit etti. Güney; “Okulları dolaşıp eksiklikleri yerinde görmeye çalışarak fikir alışverişinde bulunuyoruz.” dedi.

Genç İlçesi Genç Yatılı Bölge Ortaokulu ve Genç İlkokulunu ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, sınıfları tek tek gezerek sıkıntıları ve okul hakkında bilgi aldı. Öğrenciler ve öğretmenlerle sohbet eden Güney , göreve başladığı günden bugüne kadar İl ve İlçelerdeki tüm okulları devamlı ziyaret ettiğini belirterek, idarecilerin sorunlarını dinlediğini ve ortak çözüm için birlikte çalışma yürüttüklerini söyledi. Eğitim ve öğretimde başarıyı arttırmak için okulları yakından takip ettiklerini belirten Güney, “Eğitimde aksayan yönleri gidermek bizim öncelikli işimizdir. Bugün yaptığımız ziyaretler sadece fiziki inceleme ziyaretleri olmadı. Aynı zamanda öğretmen arkadaşlarımızla görüşüp sorunları hakkında bilgiler aldık. Okulları dolaşıp eksiklikleri yerinde görmeye çalışarak fikir alışverişinde bulunuyoruz. Gelişimden ve değişimden haberdar olursak, çocuklarımızı geleceğe daha hazır vaziyette yetiştirmiş oluruz. İmkanlar dahilinde tüm sorunları çözmeye çalışacağız” dedi.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat