beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Kaymakam Gül, İlçedeki Okulları İnceliyor

Bu haber 04 Mart 2020 - 14:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç Kaymakamı Arif Gül, okul ziyaretlerine devam ediyor. Kaymakam Gül, okulların eksikliği ile sorunlarının olup olmadığı yönünde çözüm odaklı istişarede bulunuyor.

Genç Kaymakamı Arif Gül beraberinde Milli Eğitim Müdürü Remzi Dinler ile birlikte ilçedeki anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki devlet okulları ziyaret ederek, genel durumlarını yerinde incelemeye devam ediyor. Çamlık İlkokulu’na gerçekleştirilen ziyaret esnasında; Okulun fiziki durumu, güvenlik, temizlik ve hijyen başta olmak üzere, ısınma ve soğutma sistemi, eğitim araç ve gereçlerinin yeterliliği ile öğrenci servisinin işleyişi, sosyal ve kültürel etkinlikleri, öğretmen, öğrenciler ve veliler arası iletişim v.b. hususları yerinde inceleyen Kaymakamı Arif Gül, okulun idarecileri ve öğretmenleri ile bir araya gelerek, eksik ve sorunları olup olmadığı yönünde çözüm odaklı istişarede bulundu.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat