beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Emeklilere Ödenecek Banka Promosyonu Miktarları Belli Oldu

Bu haber 04 Mart 2020 - 8:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milyonlarca emekliyi ilgilendiren emekli promosyonu için SGK ile Ziraat Bankası arasında protokol imzalandı. Böylece emekliler için ödenecek promosyon miktarları da belirlendi. İşte emeklilere ödenecek tutarlar ve emekliye banka promosyonu hakkında tüm detaylar!

Emeklilere ödenecek banka promosyonu belli oldu. Buna göre, emekli aylığı; 1500 TL’ye kadar olan emeklilere 500 TL, 1500-2500 TL arasında olan emeklilere 625 TL, 2500 TL üstünde olanlara ise 750 TL tutarında promosyon ödemesi yapılacak.

2017 yılında SGK ile bankalar arasında imzalanan protokol kapsamında emeklilere ilk defa 3 yıllık süre için promosyon ödenmesi sağlandı. Bu kapsamda bugüne kadar yaklaşık 12 Milyon emekli ve hak sahibine 4,6 Milyar TL tutarında ödeme yapıldı.

Emeklilere banka promosyonu ödenmesine ilişkin 3 yıllık sürenin dolması nedeniyle, 2020-2023 dönemi promosyon ödemelerine yönelik çalışmalar bugün itibariyle tamamlandı.

Yeni dönem için promosyon ödemesi kapsamında emekli aylığı;

* 1500 TL’ye kadar olan emeklilere 500 TL,

* 1500-2500 TL arasında olan emeklilere 625 TL,

* 2500 TL üstünde olanlara ise 750 TL tutarında promosyon ödemesi yapılması kararlaştırıldı.

Ödemeler anlaşmayı müteakiben peşin olarak yapılacak.

Emeklilerin promosyon ödemesi alabilmesi için tek şart maaş aldığı bankaya 3 yıl bankada kalma taahhüdünde bulunmasıdır. Bu kapsamda, belirlenen rakamlar üzerinden, ilk olarak Ziraat Bankası ile promosyon protokolü imzalandı. Diğer bankalar ile protokoller imzalandıkça SGK tarafından duyurular yapılacağı bildirildi.

Memurlar Net

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

    Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat