beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Bingöl Afad’dan Deprem Tahliye Tatbikatı

Bu haber 04 Mart 2020 - 14:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde deprem farkındalığı oluşturmak ve depreme karşı hazırlıklı bir nesil yetiştirmek amacıyla 1-7 Mart Deprem Haftası etkinlikleri kapsamında AFAD İl Müdürlüğü Uzmanları rehberliğinde Deprem ve Tahliye Tatbikatları yapıldı.

Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde deprem farkındalığı oluşturmak ve depreme karşı hazırlıklı bir nesil yetiştirmek amacıyla 1-7 Mart Deprem Haftası etkinlikleri kapsamında AFAD İl Müdürlüğü Uzmanları rehberliğinde Deprem ve Tahliye Tatbikatları yapıldı. Tatbikata Bingöl AFAD İl Müdürlüğü’nden Veysel Tokiz, Sebahattin Bayram ve Tekin Töbe katıldı. AFAD Uzmanlarınca Öğretmenlere yapılan  Deprem ve Tahliye Tatbikatları bilgilendirmesinin ardından öğretmenler sınıfta öğrencilere bilgilendirme yaptılar. Bilgilendirmede deprem anında alınacak küçük tedbirlerle can kaybının en asgari düzeye çekilebileceğinin önemi vurgulandı. Bilgilendirmenin ardından çalınan siren sesleri ile önce deprem ardından da tahliye tatbikatı yapıldı. Tatbikat sonrası toplanma alanında AFAD Uzmanı Sebahattin Bayram öğrencilere tatbikatın anlam ve önemini anlattı. Okul Nusrettin Uçar da AFAD İl Müdürlüğüne ve Tatbikat Ekibine teşekkür etti.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat