beylikdüzü escort bayan

SON DAKİKA

Vali Ekinci, İdlib Şehitlerinin Taziyelerine Katıldı

Bu haber 03 Mart 2020 - 13:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vali Kadir Ekinci, Suriye’nin İdlib bölgesinde rejim güçleri tarafından yapılan hava saldırısı sonucu şehit olan P. Ast. Çvş. Muharrem Öğütçü ve P. Uzm. Çvş. Selman Cankara’nın taziyelerine katılarak şehitler için dua etti.

Vali Kadir Ekinci, Suriye’nin İdlib bölgesinde rejim güçleri tarafından yapılan hava saldırısı sonucu şehit olan P. Ast. Çvş. Muharrem Öğütçü ve P. Uzm. Çvş. Selman Cankara’nın taziyelerine katılarak şehitlerimiz için dua etti; şehit ailelerine ve yakınlarına başsağlığı dileklerinde bulundu. Vali Ekinci, ilk olarak P. Ast. Çvş. Muharrem Öğütçü’nün Karlıova Suçatı köyünde kurulan taziyesine katıldı. Şehit yakınlarına taziyelerini ileten Vali Ekinci, “Vatanımız, bayrağımız ve mukaddesatımız için canını feda etmiş şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Rabbim bizleri de onların şefaatlerine nail eylesin” dedi.

Vali Ekinci daha sonra Bingöl Kadın ve Doğum Hastanesi personelinden Semra Cankara’nın eşi,  Adana nüfusuna kayıtlı, P. Uzm. Çvş. Selman Cankara’nın Genç ilçesi Mevlâna İmam Hatip Camii’nde kurulan taziyesine katıldı. Şehidimizin ailesine taziyelerini sunan Vali Ekinci, şehidimizin eşi Semra Cankara ve yakınlarına başsağlığı diledi. Taziye ziyaretlerinde Vali Kadir Ekinci’ye Karlıova Kaymakamı Ahmet Güneri, Genç Kaymakamı Arif Gül, 49. Komando Tugay Komutan V. T. Albay Ali Olcay Küçüktepe, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Abdurrahman Başbuğ, İl Emniyet Müdürü Ali Canbolat eşlik etti.

Sertaç Dilda - Mala Me Sertaç Dilda - Buke Sertaç Dilda - Reşe Ez Brindar Mame (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Reşe (feat Bawer Beyani) Sertaç Dilda - Kurdish Mashup Sertaç Dilda - feat Deniz Sarıca-Sevin Gayrı Sertaç Dilda - Welate Gurbete Sertaç Dilda - Bunca Gamı Bunca Derdi Sertaç Dilda - Welate Gurbete (Remix) Sertaç Dilda - Yalan Dünya

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat