SON DAKİKA

Solhan TEM-KOR’dan İhtiyaç Sahiplerine Yardım Eli

Bu haber 24 Şubat 2020 - 14:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Solhan Terörle Mücadele Eden Korucular Derneği (TEM-KOR) tarafından ihtiyaç sahibi çocuklara ve üniversiteli korucu çocuklarına yardım eli uzatıldı.

Solhan İlçesinde faaliyet gösteren Terörle Mücadele Eden Korucular Derneği, üniversite okuyan 28 Korucu çocuğuna burs ile ihtiyaç sahibi olan 50 çocuk için giyim yardımında bulundu.

Dernek Başkanı Recep Sönmez yaptığı açıklamada; “Derneğimizin kısıtlı imkanlarıyla Güvenlik Korucularımıza maddi ve manevi konuda yardımcı olup, aynı zamanda ilçemizde bulunan yardıma ihtiyaç duyan aileleri tespit ederek gerekli yardımı gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Ülkemizin birliği, beraberliği, kardeşliği için, huzur ve barış içerisinde yaşayabilmemiz için, şu an görev başında olan bütün güvenlik korucularımızın sıkıntıları ve sorunlarını çözmek için kurduğumuz derneğimiz, Şehitlerimizi de unutmayarak bin kişilik yemekli mevlid programında bir araya geldi. Şehitlerimiz yad edildi. Bunun yanı sıra ihtiyaç sahibi 50 çocuk için kışlık giyim yardımında bulunduk. Daha evvel tespit ettiğimiz Üniversite okuyan Güvenlik Korucularımızın 28 evladına derneğimiz tarafından burs verildi. Dernek faaliyetleri kapsamında yaptığımız çalışmalar, dernek merkezinde korucularımızla bilgi alışverişinde bulunmak, kişisel sıkıntılara çare aramak, amirlerimize sıkıntıları aktarmak, güvenlik noktalarını ziyaret etmek, üniversite okuyan korucu çocuklarına burs vermektir. Bunun için elimizden gelen tüm imkanlarımızı zorluyoruz. İnanıyoruz ki Korucularımız her türlü saygı ve değeri hak ediyor.” İfadelerini kullandı.

Bingöl Gündem

sperrmuellberlin.org

abu dhabi prostitutes berlinintim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org

Samsun araç kiralama Samsun evden eve nakliyat